+48 697 164 666

PON-PT 9-18

Adwokaci

10

Justyna Kawalec

Adwokat Justyna Kawalec ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów była aktywnym członkiem Uniwersyteckiej Poradni Prawnej sekcji prawa karnego i postępowania karnego. Uzyskała również stypendium rektora dla studentów z najwyższymi wynikami w nauce.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpoczęła aplikację adwokacką, którą odbywała przy Izbie Adwokackiej w Rzeszowie. Uzyskała wyróżnienie w Środowiskowym Konkursie Krasomówczym w Rzeszowie. Złożyła adwokacki egzamin zawodowy uzyskując jeden z najlepszych wyników, nagrodzony wyróżnieniem przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie.

Krzysztof Kawalec

Adwokat Krzysztof Kawalec ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, w trakcie których uzyskał stypendium rektora dla studentów z najwyższymi wynikami w nauce.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpoczął aplikację adwokacką, którą odbywał przy Izbie Adwokackiej w Rzeszowie. W trakcie odbywania aplikacji zdobywał doświadczenie pod patronatem adwokata Wiesława R. Zaniewicza, z którym nadal współpracuje.

Złożył adwokacki egzamin zawodowy uzyskując wynik nagrodzony wyróżnieniem przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie.

Masz pytania? Zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc?

Koniecznie daj nam znać - zadzwoń lub napisz!