+48 697 164 666

PON-PT 9-18

O kancelarii

8

Dowiedz się więcej o naszej kancelarii adwokackiej i jej ofercie

Nasza Kancelaria adwokacka świadczy pełen zakres usług prawnych zarówno dla osób fizycznych, jak i biznesu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz systematycznie poszerzanej wiedzy, dobieramy odpowiednie rozwiązania dla problemów prawnych, w jakich znajdują się nasi Klienci.

Prowadzimy Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie, współdziałamy z Klientami na terenie całego kraju, a szczególnie w województwach podkarpackim i małopolskim. Reprezentujemy również Klientów mieszkających na co dzień za granicami kraju, w zakresie spraw dotyczących ich interesów w Polsce.

Nie boimy się podejmowania wyzwań, prowadząc sprawy o złożonym, precedensowym charakterze. We wszystkich sprawach zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do Klienta i jego sprawy.

Reprezentujemy Mocodawców w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami ścigania, organami i instytucjami administracji publicznej.

Równocześnie w ramach prowadzonej działalności stale współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, komornikami sądowymi, doradcami inwestycyjnymi, syndykami jak również specjalistami z dziedzin kryminalistycznych, dzięki czemu udzielana pomoc prawna ma charakter kompleksowy.

Każdy, kto poszukuje dobrego adwokata, spodziewa się pełnego wsparcia z jego strony. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego bardzo angażujemy się w sprawy wszystkich korzystających z naszych usług. Odpowiadamy na nurtujące pytania, wyjaśniamy skomplikowane i branżowe pojęcia, ale przede wszystkim informujemy o bieżących etapach sprawy, a także o szansach i możliwościach rozwiązania sprawy, aby Klient miał zarówno komfort psychiczny, jak i bardzo ważne poczucie tego, że powierzył swoje interesy odpowiednim osobom.

Masz pytania? Zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc?

Koniecznie daj nam znać - zadzwoń lub napisz!