O kancelarii

Naszym priorytetem jest budowanie relacji z Klientem opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Stawiamy na nowoczesność i szybkość w działaniu. Zależy nam, aby każdy, kto zwróci się do nas o pomoc czuł satysfakcję i komfort. Staramy się aby prawnik stawał się partnerem w biznesie, oraz by prawo nie stanowiło przeszkody na drodze do osiągnięcia Twojego sukcesu.

Nasza Kancelaria świadczy pełen zakres usług prawnych zarówno dla osób fizycznych, jak i biznesu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz systematycznie poszerzanej wiedzy, dobieramy odpowiednie rozwiązania dla problemów prawnych, w jakich znajdują się nasi Klienci. Współdziałamy z Klientami na terenie całego kraju, szczególnie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Reprezentujemy również Klientów mieszkających na co dzień za granicami kraju, w zakresie spraw dotyczących ich interesów w Polsce.

 

Nie boimy się podejmowania wyzwań, prowadząc sprawy o złożonym, precedensowym charakterze.

We wszystkich sprawach zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do Klienta i jego sprawy.

 

Reprezentujemy Mocodawców w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami ścigania, organami i instytucjami administracji publicznej. Równocześnie w ramach prowadzonej działalności stale współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, komornikami sądowymi, doradcami inwestycyjnymi, syndykami jak również specjalistami z dziedzin kryminalistycznych, dzięki czemu udzielana pomoc prawna ma charakter kompleksowy.

POTRZEBUJESZ POMOCY LUB PORADY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, POROZMAWIAJMY.